OTOMATİK GRUPLAMA ve KESME

Multipack Paketleme hattı hamburger, sandviç, roll ekmeği ve benzer ürünlerinin otomatik olarak gruplanarak paketlenme işlemini yapmaktadır. Yüksek kapasiteli üretim hatları için tasarlanan makine, ürünlerin gruplama ve kesme işleminden sonra senkron bir şekilde çalıştığı yatay ambalajlama makinesi girişine beslemesini yapar. Dört üniteden oluşan bu paketleme hattı üzerinde kitap kesimi ve tam kesim yapabilen iki ayrı kesme istasyonu bulunmaktadır ve her iki istasyonda gerektiğinde devre dışı bırakılarak ürünler kesilmeden paketlenebilmektedir. Standart olarak üretilen Multipack paketleme hattında dakikada 45 paket kapasiteye kadar ulaşmak mümkündür. Daha yüksek kapasiteli üretimler için özel imalat paketleme hattı tasarımı ve üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır.Gruplama Ünitesi
Ürünlerin sıraya dizildiği ve ön gruplamanın yapıldığı ünitedir.

Kitap Kesim Ünitesi
Ürünlerin, özellikle sandviç ekmeklerinin, kesildiği yuvarlak döner bıçaklardan oluşan ve kesme yüksekliği ayarlanabilen ünitedir.

Tam Kesim Ünitesi
Ürünlerin şerit bıçak yardımıyla kesildiği ve kesme yüksekliğinin ayarlanabildiği tam kesim ünitesidir. Tam kesim ünitesi çift bıçaklı olarakda üretilip çift kesim gerektiren ürünlerde kullanılabilmektedir.

Flow Pack Besleme Unitesi
Ürünlerin itici kol yardımıyla paketleme makinesi giriş konveyörüne beslendiği ünitedir.