KASA YIKAMA MAKİNALARI

Tamamen paslanmaz çelikten imal edilmiş olup tünel tipi kasa yıkama makineleridir. Paslanmaz çelik konveyör ve klavuzlar yardımıyle kirli kasalar tünel içerisinde ilerlerken yüksek basınçlı su ile yıkama işlemi yapılmaktadır. Tünel içerisine yerleştirilmiş yüksek basınçlı su nozulları kasaların her bölgesinin homojen bir şekilde yıkanmasını sağlamaktadır. Arzu edildiğinde deterjan dozajlama pompası yardımıyle detarjanlı yıkama yapılabilmektedir. Yıkama işleminden sonra kasalar tünel içerisinde durulama bölümünde durulandıktan sonra isteğe göre kurutulmaktadır.


UKY 150
Küçük işletmeler için geliştirilmiş yıkama ve durulama unitelerinden oluşan kompakt yıkama makinesidir. Yıkama kapasitesi saatte 150 kasaya kadar çıkabilmektedir. Tek kişi ile çalışabilme, detarjan dozajlama, dezenfektan dozajlama opsiyonları ihtiyaca göre seçilebilmektedir.

UKY 300
Yıkama, durulama ve kısmi kurutma unitelerinden oluşan bu kompakt yıkama makinesinde kapasite saatte 300 adet kasaya kadar çıkabilmektedir. Tek kişi ile çalışabilme, detarjan dozajlama, dezenfektan dozajlama opsiyonları ihtiyaca göre seçilebilmektedir.

UKY 600
Geliştirilmiş özellikleriyle endüstriyel kullanıma uygun modüle kasa yıkama makinesidir. Yıkama, durulama ve kurutma unitelerinden oluşan makinenin kapasitesi saatte 600 adet kasaya kadar çıkabilmektedir. Mödüler yapısı dolayısıyle kurutma ihtiyacına uygun olarak üretilmekte ve kurutma fanları ihtiyaca uygun seçilmektedir. Detarjan dozajlama, dezenfektan dozajlama opsiyonları ihtiyaca göre seçilebilmektedir.